زغال فشرده

چرا زغال فشرده؟

در سال های اخیر به دلیل کاهش منابع تجدید ناپذیر سوخت های فسیلی، افزایش هزینه ی سوخت و وخیم ترشدن مسائل زیست محیطی، تحقیقات در زمینه ی منابع انرژی تجدیدپذیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. لذا برای کاهش آلودگی محیط زیست وگازهای گلخانه ای که در اثر سوختن یا دفن بقایای بیومس (زیست توده) ایجاد می شوند، زغال تولید شده از منابع تجدیدپذیر به ویژه زغال فشرده به عنوان سوخت جایگزین مورد توجه قرار گرفته است. زغال فشرده از ضایعات خشک نظیر چوب حاصل از هرس درختان، ضایعات حاصل از صنایع چوبی، خاک اره، پوسته شلتوک و کاه درختان به دست می آید. به دلیل کمبود منابع چوبی، وجود مناطق صعب العبور و مسائل زیست محیطی ایران بازار مناسبی برای تولید و مصرف زغال فشرده می باشد. از این رو در این پژوهش، امکان تولید زغال در ایران، مزایای حاصل از آن و پتانسیل های موجود بررسی شده است. این بررسی برای منطقه شهر اصفهان به طور موردی انجام شد. نتایج این تحقیق نشان داد که تولید زغال فشرده منجر به جلوگیری از قطع 221122 اصله درخت می شود. حفظ این تعداد درخت 8232200 کیلوگرم هوای آلوده را فیلتر، 381922220 لیتر آب باران را ذخیره و نیز سرمایی به اندازه 2211222 کولر گازی تولید میکند.

نکات راه اندازی کارگاه تولید زغال

نکاتی که برای راه اندازی یک کارگاه تولید زغال باید رعایت کرد:

1-این نوع محصول تولید راحتی دارد بشرطی که آموزش کامل و درست زیر نظر متخصصان را گذرانده باشید ما این آموزش را بصورت رایگان در اختیار شما قرار میدهیم.

2-مواد اولیه این نوع محصول(زغال فشرده)به وفور در کشوریافت میشود و قابل دسترس میباشد .که شرکت سازه ابتکار ارشد این کار را برای شما راحت کرده و تامین مواد اولیه شما را به عهده میگیرد با عقد قرارداد رسمی.

3-این محصول (زغال فشرده) بازار هدف خوب و زیادی دارد که میشود به رستوران ها/سوپرها/دخانیات ها /کافه ها/خود شرکت سازه ابتکار و… اشاره کرد بله درست متوجه شدید خود شرکت سازه ابتکار با عقد قرارداد تمام محصولات تولیدی شما را نقدا خریداری میکند.

4-دستگاه با کیفیت – زمانی که شما تصمیم به راه اندازی یک کارگاه تولیدی زغال میکنید باید دقت کنید تا دستگاه شما کیفیت لازم را داشته باشد و از بهترین متریال ساخته شده باشد و به روز باشد.

شروع به عقد قرارداد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شرکت سازه ابتکار ارشد تماس بگیرید
و یا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند
Shopping Cart